DENİZ SEKİ NASIL ZAYIFLADI?

Alınan kiloların çok kısa sürede verilmesine magazinsel boyutta bir tavsiye listesi de elbette ki son günlerin en çok konuşulan isimlerinden Deniz Seki’nin uyguladığı diyet listesi. Seki yaşadığı sıkıntılı süreçten midir yoksa yemek alışkanlığının değişmesinden midir bilinmez ama epeyce kilo almış bir biçimde ekran karşısına çıkarak eleştirilerin odak noktası oldu ve akabinde uyguladığı başarılı program sayesinde bu sefer vermiş olduğu kilolar ile gündemde kalmayı başardı.Almış olduğu kiloları nasıl verdiği ise merak konusu oldu.

 Deniz Seki Zayıflama yöntemi için diyet

Seki son dönemin en popüler isimlerinden birisi olan yaşam koçu Şeyda Çoşkun’un eski bir çalışanı ile anlaşarak, her türlü yolu deneyip de veremediği fazla kilolarını 2 hafta da vermeyi başardı.Şeyda Çoşkun’un istediği ücretleri çok bulan ve onun yerine yetiştirdiği bir eleman ile çalışan Deniz Seki’yi görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. hizli-kilo

Koçunun hazırladığı listeye sıkı sıkı uyan ve Bebek Trabya arası ergün minimum bir saat yürüyen ünlü şarkıcı yıllardır hayalini kurduğu 38 bedene inmeyi başardı. Seki verdiği kilolar sonucu kendisine yeni bir gardrop yaptırmak için hemen modasının yolunu tutmayı da ihmal etmedi.

Konu içerikleri: