Birtakım hastalıkların tedavi ve önlem aşamasında iyi geldiği bilinentarçın ve Bal artık zayıflamak isteyenlerin de vazgeçilmez formülü haline geldi. Kan şekerini düzenlemesi açısından tarçın; karaciğer yağlanmasına ve özellikle karın bölgesi olmak üzere tüm vücutta ki yağ yakımının hızlanmasına ve birikmesinin önlemesi açısından önemli bir besindir.

bal tarçın faydaları

Balın içerisinde ki antioksidanlar ise tarçın bir araya geldiğinde ise metabolizmayı hızlandıran eşsiz bir iksir haline geliyor. Bu doğal formül beraberinde uyguladığınız bir diyetprogramı olsun ya da olmasın etkisini gösteriyor. Fakat diyetle beraber yapılan tarçın veBal kürü diğer uygulamanıza göre daha hızlı ve miktar olarak fazlaca memnun olacağınız sonuçlar ortaya çıkarıyor.

 

Zayıflamada Tarçın ve Bal Mucizesi

Sigara tiryakilerine ayrıca önerilen tarçın ve Bal kürü sizi ideal formunuza ulaştırırken diğer yandan damar tıkanıklığı ve kolesterol gibi kötü risklere karşıda sizi büyük ölçüde koruyor. Soğuk algınlığı. Mide rahatsızlıkları, bağırsak enfeksiyonları, cilt ve saç sorunları, diş ağrısı ve kanser gibi daha birçok yararı olan bu özel besinleri geçici bir program olarak uygulamak yerine kalıcı olarak edineceğiniz sağlıklı beslenme programlarınızın vazgeçilmezi olarak belirlemenizde yarar vardır.

 

Uygulaması oldukça basit olan tarçın ve Bal kürünü sabah kahvaltısından ve gece yatmadan evvel yarım saat önce günde iki kez olmak üzere yapmanız gerekiyor. Toplam olarak 300ml tarçın Bal karışımını birkaç dakika kadar kaynattıktan sonra ikiye bölerek içebilirsiniz. Kaynatma aşamasının Balın içindeki faydalı vitamin ve minerallere zarar vereceğini düşünenler balı kürlerine daha sonra da ilave edebilirler.

Bal ve Tarçın Kürü

Kesinlikle tarçın ve balArkadaşlar bu yazımı mutlaka okuyun..ben bi yakınımdan tarçın ve balın kilo verdirdiğini duydum .kendisi 21 günde 4 kg vermiş ve ben de hemen uygulamaya başladım.5 günde 1 kg vermişim :)

bal ve Tarçın Karışımı
-1 tarçın kabuğunu 1 bardak su ile beraber kaynatın
-bardağınıza 2 çay kaşığı bal koyun
-kaynamış tarçınlı suyu bardağa boşaltın
-sabahları aç karnına ve yatmadan önce olmak üzere,günde 2 kez tüketin.
-1 tarçın kabuğunu sabah yaptıktan sonra akşam da aynısını kullanabilirsiniz.
(yani günde 1 tarçın kabuğunu idare edin)
balın içerisindeki antioksidan tarçın ile birleşince metabolizmayı hızlandırıyor..
Denemenizde yarar var,yarın 6.günüm ve devam ediyorum..
Herkese bol şans.

Konu içerikleri: