1 ayda 8 kilo, 1 ayda 8 kilo vermek, 1 ayda 8 kilo verdiren diyet listesi, 8 kilo vermek isteyenlere özel diyet listesi

2012 yılı verileri bakıldığında kilo problemi yaşayan kişi sayısı hızla artmakta olup sebep olarak fast food tüketimi gösterilmektedir. Özellikle gününün çoğunluğunu evde veya işte oturarak geçiren kişilerde kilo problemi daha fazla görülebilmektedir.

1 Ayda 8 Kilo

Kilo sadece görünüm açısından sıkıntılı olmayıp aynı zamanda ilerleyen zamanlarda önemli sağlık problemlerine neden olabilmektedir. Tüm bu problemleri yaşamamak için kilo vermek kaçınılmaz oluyor. Yaz aylarının yaklaşmasıyla kilo vermek isteyen kişi sayısı arttı. Sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo vermek için çeşitli diyet listeleri mevcut. Kendi bünyenize uygun diyet listesini seçerek 1 ay gibi kısa bir zamanda 8 kilo verebilirsiniz.

1 Ayda 8 Kilo nasıl verilir ?
1 ayda 8 kilo vermek için yeterli miktarda kahvaltı yapılmalıdır. Yani yemeyerek kilo vermek gibi bir durum söz konusu olmamalıdır. 1 ayda 8 kilo vermek basit bir iş değildir. Özellikle kilosu aşırı derecede fazla olmayanlar için 8 kiloyu 1 ayda vermek daha zor olabilir. Bu yüzden diyet programı dışına çıkmadan 1 ay boyunca uygulamalısınız. Kahvaltıyı yeteri kadar yapmanız gerektiğini söyledikten sonra 2 ara öğün uylamanız gerektiğini unutmayın. Ara öğünler açlığı giderecek nitelikte olup ana öğünlerde fazla yememeniz için gereklidir.

1 Ayda 8 Kilo verdiren diyet listesi

1 ayda 8 kilo vermek için 3 ana ve 2 ara öğün uygulanmasının yanında bol miktar su tüketimi, yeteri kadar ve hergün aynı saatlerde olacak şekilde spor veya yürüyüş yapılmalıdır. Kalorisi yüksek yiyecekler az tüketilmeli ve meyve, sebze ile beslenmeye ağırlık verilmelidir.

1 ayda 8 kilo vermek imkansız değil, ancak verilen kiloların aç kalarak gerekli besinler tüketilmeden verilmesi tekrar ve belkide fazlasıyla birlikte ilerleyen zamanlarda geri almanıza neden olabilir. Bu yüzden daha önceden saydığımız bol miktar su, kalorisi düşük besinler tüketilerek, meyve ve sebze ağırlıklı beslenerek yapılan diyetlerle kısa sürede zayıflayabilir ve 1 ay gibi kısa bir sürede 8 kilo verebilirsiniz.

Konu içerikleri: